(Rejting 5.00 od 5)
Ronjenje na dah
Autor Adventure Sport Team
Nedjelja, 15 Ožujak 2009 01:20
Hrvatski ronilac Goran Čolak je s dva nova nacionalna rekorda od 7 minuta i 26 sekundi u disciplini statika i 153 metra u disciplini dinamika bez peraja, osvojio dvije zlatne medalje na međunarodnom natjecanju u ronjenju na dah koje je proteklog vikenda održano u Mariboru.

Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
Dvostruka pobjeda za Gorana Čolaka!
Ponedjeljak, 09 Ožujak 2009 18:13
Hrvatski reprezentativac u ronjenju na dah Goran Čolak osvojio je 1. mjesto u disciplini dinamika bez peraja te 1. mjesto u statici Na održanom Mad Cup-u u Mariboru 7. i 8.03.2009., međunarodnom natjecanju u ronjenju na dah.

Led je (ipak) najbolji u čaši
(Rejting 3.67 od 5)
Ronjenje
Nedjelja, 08 Ožujak 2009 01:39
Prije nepunih mjesec dana završio sam sa zimskim ronjenjem ispod leda u Austriji. O tome napisao jedan članak koji sam malo preradio za ovaj portal. Ipak, na ovom portalu se kreću ljudi slične ili iste struke, lovci na adrenalin, ljudi kojima ponekad život ovisi o točnoj mjeri bilo čega, vremena, du…

4. Submania apnea kup - Zagreb 2008
Autor Mićo Diklić
Nedjelja, 23 Studeni 2008 22:50
31 natjecatelj i 12 natjecateljica iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Slovačke, Češke, Turske i Italije natjecali su se u subotu 22.11.2008. na bazenu Utrina na 4. Submania Apnea kupu, koji se održao u organizaciji Ronilačkog kluba Submania i Zagrebačkog ronilačkog saveza.

Goranu premija, 1000€ na apnea natjecanju u Italiji!
Autor Tanja Kraljić
Utorak, 21 Listopad 2008 20:26
Po prvi puta je jedan Hrvat išao preko magične granice od 200m, Goran Čolak sa preronjenih 209,10m i novim državnim rekordom, što je bilo dovoljno za drugo mjesto.

Goranu Čolaku novi nacionalni rekord!
Utorak, 21 Listopad 2008 20:05
Goran Čolak, hrvatski reprezentativac u ronjenju na dah, postavio je novi nacionalni rekord u disciplini dinamika sa perajama.

Veljano Zanki:: Prvi Hrvat na više od 100 m dubine
Ponedjeljak, 20 Listopad 2008 17:09
Hrvatski ronilac na dah Veljano Zanki postavio je novi nacionalni rekord u disciplini No limit zaronivši na 101 metar dubine u akvatoriju ispred Komiže.

Europsko prvenstvo u ronjenju na dah:: Zlato i bronca za naše!
Utorak, 09 Rujan 2008 03:00
U disciplini Jump Blue Lidija Lijić osvojila je zlatnu medalju, a u disciplini dinamika Davoru Franičeviću bronca.