(Rejting 5.00 od 5)
Ronjenje na dah
Autor: Adventure Sport Team
Četvrtak, 14 Listopad 2010 09:45

Završeno je drugo CMAS europsko prvenstvo u ronjenju na dah, koje se održavalo na Tenerifima, Španjolska.

Hrvatski su reprezentativci ukupno osvojili 5 medalja u disciplinama jump blue i dinamika. Nakon osvojenog srebra i bronce Lidije Lijić i Karle Fabrio Čubrić u diciplini jump blue, u finale dinamike ušli su Dajana Zoretić, Karla Fabrio Čubrić, Lidija Lijić, Goran Čolak i Mario Brčić. U finalnom nastupu Goran Čolak je osvojio zlato s 230,52m, Lidija Lijić osvojila je srebro sa 190,56m, a Mario Brčić broncu s 219,61m.Karla Fabrio Čubrić zauzela je peto mjesto, a Dajana Zoretić ostala je bez plasmana.

Hrvatska reprezentacija predvođena trenerom Mr.Sc. Ivanom Drvišem je na ovom natjecanju osvojila najveći broj medalja u povijesti hrvatskog ronilačkog sporta.

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)