Kronometarskim duatlonom zatvorili jarunsku sezonu
Duatlon
Autor Dario Milić
Ponedjeljak, 12 Listopad 2009 20:12
 Na praznični sunčani dan odradili smo tradicionalni kronometarski duatlon i time završili sezonu alternativnih utrka na Jarunu. Nismo startali u 8:30 kako planirali već 15 minuta kasnije jer je organizator bio primoran počistiti zavoj od gomile razbijenog stakla ispred birtije Lake city u kojoj je …

Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
Naslovi Gordanu i Petri
Duatlon
Autor lidija balley
Srijeda, 17 Lipanj 2009 17:39
U utorak je u Donjoj Stubici održana 14. duatlonska utrka koja je ujedno bila i državno prvenstvo u klasičnom duatlonu za U23, seniore i veterane.

Darija Pletikapa odlična 4. u Budimpešti
Duatlon
Autor dorijan pavliša
Ponedjeljak, 25 Svibanj 2009 15:48
DuatlonU subotu je u Budimpešti održano Evropsko prvenstvo u duatlonu (trčanje – bicikl – trčanje). Hrvatska je imala svoje predstavnike u utrci juniora, U-23 i seniora (elite). U juniorskoj konkurenciji nastupili su Ivo Marić koji je zauzeo 28. i Dinko Frajzman koji bio jedno mjesto iza, 29.

Duatlon
Ponedjeljak, 25 Svibanj 2009 07:59

Pobjeda Andreja Medveda po sjajnom vremenu
Duatlon
Subota, 16 Svibanj 2009 22:20
Održana je utrka trećeg kola Zagrebačke duatlonske lige koja se ujedno bodovala za plasman Prvenstva Grada Zagreba u sprint duatlonu i supersprint duatlonu za kadete.

U subotu:: Prvenstvo Zagreba u sprint duatlonu
Duatlon
Četvrtak, 14 Svibanj 2009 01:00
Pozivamo sve građane da dođu bodriti triatlonce zagrebačkih klubova i da prisustvuju uživo prezentaciji brzine i izdržljivosti naših sportaša.

4. Žrnovački duatlon – laka pobjeda Marina Koceića
Duatlon
Autor Adventure Sport Team
Srijeda, 13 Svibanj 2009 09:22
Nastupilo je oko 50 duatlonaca. Od toga gotovo dvadeset kadeta. Očekivao se malo bolji odaziv natjecatelja, a ovako je čar utrke bio malo umanjen zbog smanjene konkurencije.

Svi rezultati natjecanja iz Malinske
Duatlon
Nedjelja, 03 Svibanj 2009 11:29
Evo i svih rezultata sprint duatlona, održanog u Malinskoj 2. svibnja, u organizaciji TK Swibir.