Sprint triatlon Rivarela Novigrad
(Rejting 0 od 5)
Triatlon
Utorak, 17 Lipanj 2008 00:46
triatlon07/zeljka_saban_nsl.jpg"/>70-ak natjecatelja iz Italije, Slovenije i Hrvatske sudjelovalo je na trećem sprint triatlonu u Novigradu. Pobjedili su Talijan Alberto Casadei i naša Željka Šaban.
Ukupni pobjednik utrke Talijan Alberto Casadei (Bianchi Keyline) nedavno je bio 8. na svjetskom prvenstvu u Vancouveru u kategoriji seniora do 23 godine. Drugo i treće mjesto osvojili su mladi hrvatski juniorski reprezentativci Ivo Marić (TK Pula) i Dinko Frajzman (TK R. Perešin)

Kod djevojaka pobjednica je Željka Šaban (TK Swibir) ispred Talijanke Alice Cabianca (Bianchi Keyline) na drugom i Sare Vilić (TK Pula) na trećem mjestu.

U utrci kadeta slavili su članovi TK Pula Ana Škifić kod djevojaka i Nikola Špoljarić kod dječaka.

Organizator sprint triatlona u Novigradu je Maraton kluba Umag.

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!