Ivica Kostelić slavio u Flachauu
Sa svih strana
Autor preneseno s index.hr
Srijeda, 21 Prosinac 2011 20:14
Ivica Kostelić pobijedio je u austrijskom Flachauu na trećem slalomu sezone Svjetskog kupa. Uz njega, mjesto na pobjedničkom postolju osvojili su Šveđanin Andre Myhrer i Talijan Cristian Deville.

Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
"Mislim da Usain Bolt trči dopingiran"
Autor preneseno s net.hr
Četvrtak, 20 Listopad 2011 20:33
Victor Conte, ozloglašeni osnivač BALCO-a, kalifornijskoga nutricionističkog centra koji je kreirao najveći dopinški skandal u povijesti sporta, teško je optužio najbržeg čovjeka današnjice.

Zlato, srebro i svjetskio rekord Gorana Čolaka
(Rejting 5.00 od 5)
Autor preneseno s Hina
Nedjelja, 16 Listopad 2011 20:55
Na AIDA svjetskom prvenstvu u ronjenju na dah koje se održava u Lignanu hrvatski reprezentativac u ronjenju na dah Goran Čolak postavio je svjetski rekord u disciplini dinamika s perajom te osvojio zlatnu i srebrnu medalju, dok je Dajana Zoretić osvojila dvije bronce.

Cro raft team na Svjetskom prvenstvu u Costa Rici
Autor Adventure Sport Team
Petak, 30 Rujan 2011 21:43
Hrvatska rafting reprezentacija 2.10. putuje u Costa Ricu na Svjetsko prvenstvo u raftingu.

Makau- 2:03:38
Autor adventure
Srijeda, 28 Rujan 2011 18:27
Legendarni etiopski dugoprugaš Haile Gebrselassie od nedjelje više nije svjetski maratonski rekorder.

Vid Barić Summer edit
Ponedjeljak, 19 Rujan 2011 22:02
 Prvi kišni dana podsjećaju nas na dolazak zime i snježne sezone. Vid Barić, jedan od najboljih hrvatskih snowboardera ni ljeto nije proveo bez snijega.

Jalta, Jalta
Autor Tomislav Cvitković
Utorak, 06 Rujan 2011 00:34
Red Bull Cliff Diving 2011. završio je u Ukrajini u velikom stilu - pobjedom Artema Silčenka koji je spektakularnim nastupom zaradio čak šest desetki, što je najviše u povijesti natjecanja!

Oscar Pistorius- sportski doseg ili prevara
Autor preneseno s jutarnji.hr
Srijeda, 31 Kolovoz 2011 13:38
Bio je to trenutak za pamćenje, trenutak koji će ući u povijest sportskih natjecanja, možda čak i najvećih čovjekovih postignuća. Mladić kojemu su kao maloj bebi amputirane obje noge, pred 10.000 fasciniranih gledatelja na stadionu u Daeguu trčao je zajedno s najboljim svjetskim trkačima na 400 meta…