(Rejting 0 od 5)
Sportsko penjanje
Autor: Anamarija Marović
Srijeda, 28 Studeni 2012 14:39

Protekli vikend natjecanjem u dvorani Zlato polje u Kranju, završena je europska omladinska sezona. Na posljednjem natjecanju Europskog kupa priliku je dobila i iskoristila i hrvatska reprezentacija.

Veliki razlog za oduševljenje pružila nam je Barbara Gilić ulaskom u finale u kategoriji juniorki. Za natjecateljicu njene predanosti i volje, osjećaj ulaska u finale sigurno će biti dodatna motivacija za napredak.

Nakon greške u prvom kvalifikacijskom krugu, Borna Čujić je puno veću inspiraciju imao u drugom pokušaju, u kojem je popeo do 9. pozicije, te u konačnici zauzeo 20. mjesto. U istoj kategoriji, Youth B, nastupio je i Vito Mužević, kojemu je ovo prvo Kup natjecanje i zauzeo 39. mjesto.

U kategoriji Youth A nastupio je Filip Pečenec, koji je također u drugom kvalifikacijskom smjeru postigao bolji rezultat, 12. poziciju, međutim na kraju je zauzeo 23. mjesto.

U kategoriji Juniora, natjecao se i Nikola Kramarić. Pobjednik posljednjeg natjecanja Regionalnog kupa, u Kranju je bio ispod svoje realne kvalitete i zauzeo je 22. mjesto.

Kraj je sezone, nakon kražeg odmora, počinju pripreme za slijedeću koja u Hrvastkoj starta s prvim natjecanjem planiranom za ožujak. Na svjetskoj sceni za naše natjecatelje, sezona kreće u svibnju. a mi im želimo puno uspjeha  u 2013.

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)