Luka Mratović- pobjednik HR i Adria kupa
(Rejting 5.00 od 5)
Windsurfing
Autor: Adventure Sport Team
Četvrtak, 25 Studeni 2010 17:52

Sa zadovoljstvom možemo konstatirati da je završila još jedna vjetrovita i uspješna natjecateljska sezona u kojoj su odvožene gotovo sve regate iz kalendara HR kupa i Adria kupa te je došlo vrijeme proglašenja pobjednika.

Bodovanje pojedinih regata i ukupnog plasmana u HR Kupu i u ADRIA kupu su vršena temeljem važećeg Pravilnika o natjecanju HUKJD za 2010. g. gdje je propisano koje uvjete mora zadovoljavati pojedina regata da bi se bodovala za ukupan poredak u tim kupovima.

Primjenom kriterija iz navedenog pravilnika ostvareni su sljedeći rezultati:

U HR KUPU u disciplini slalom u konkurenciji između 44 natjecatelja prva tri mjesta su zauzeli sljedeći natjecatelji:

1. Luka Mratović (CRO 751)

2. Ante Berlengi (CRO 96)

3. Ivan Belamarić (CRO 54)

U HR KUPU u disciplini formula u konkurenciji između 10 natjecatelja ukupan  prva tri mjesta su zauzeli sljedeći natjecatelji:

3. Tonko Rameša (CRO 110)

U ADRIA KUPU u disciplini slalom u konkurenciji između 68 natjecatelja prva tri mjesta su zauzeli sljedeći natjecatelji:

U ADRIA KUPU u disciplini formula u konkurenciji između 52 natjecatelja prva tri mjesta su zauzeli sljedeći natjecatelji:

3. Stojan Vidaković (SLO 5)

Obavještavaju se svi slavodobitnici ali i ostali natjecatelji te zainteresirani gosti da će svečano proglašenje pobjednika i podjela medalja biti u Zagrebu nakon završetka sastanka klase jedrenja na dasci i to u subotu 18.12.2010. g. u diskoteci "Saloon" na Tuškancu.

Planirani početak sastanka klase je u 19:00 sati, podjela odličja u 22:00 sata a cijeli događaj će biti začinjen ludim close-out-season surf partyjem do sitnih jutarnjih sati uz hostese, dobru mjuzu i cugu.

Svi ste pozvani i očekujemo Vas u što većem broju da zajedno ispratimo ovu i poželimo uspješnu sljedeću natjecateljsku sezonu!

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)