Zaboravili ste lozinku?    Registriraj se
Ljubljana, tako blizu, a tako daleko
(Rejting 5.00 od 5)
Cestovno trcanje
Autor: Iris Jurčić   
Utorak, 06 Studeni 2012 11:57

Naši susjedi su uspješno izgradili za naše prostore impresivan događaj sa izuzetno velikim brojem sudionika. Zanimljivo je pogledati unazad i shvatiti da je na prvom maratonu u Ljubljani, 1996. godine  u svim trkama nastupilo „svega“ 673 trkača. 

Kako su uspjeli u 16 godina doći do 17.000 trkača (2011. je bila rekordna godina sa 18.000 trkača)? Rekla bi da je tajna u suradnji i posvećenosti uključenih. Kvalitetna suradnja atletskog saveza, grada Ljubljane, turističke zajednice, uz jake sponzore i podršku države, dovela je do rezultata da su smještajni kapaciteti u Ljubljani zadnjeg vikenda u listopadu puni, da se traži mjesto više u restoranima. Dovelo je do toga da su ove godine Ljubljanom trčali trkači iz 47 zemalja, a da je nastupilo 465 Hrvata i nevjerovatnih 15.454 Slovenca.

Događanja 17-tog Ljubljanskog maratona započela su u subotu, sajmom sportske opreme, prijavama i pasta partijem. Održane su i „dječje“ utrke u kojima su sudjelovali mladi iz cijele Slovenije, tako da je nastupilo 1900 predškolaca. Od osnovnoškolaca je nastupilo 2.500 djece uzrasta 1 do 5 razreda, i 2800 djece uzrasta 6 do 9 razred, kao i 900 srednjoškolaca.

Zanimljivost za nas iz Hrvatske, posebice za nas s juga je da se ceste u centru Ljubljane uredno zatvore za promet za vrijeme trajanja utrka, te da inače jedna od glavnih prometnica u centru bude zatvorena dva dana bez ikakvih problema.

28.10.2012, sve je spremno za skoro 17.000 trkača koji sudjeluju u tri utrke 17-tog Ljubljanskog maratona. Ljubljana se u nedjelju probudila u bijelom ogrtaču, sa snijegom i kišom, temperaturom od 4° C i povremenim neugodnim sjevercem. Nikakav problem za trkače, manji koordinacijski problemi za organizatore. Zbog lošeg vremena i niske temperature, veliki broj natjecatelja je imao sličnu ideju. Doći na cilj pred sami početak utrke na 21/42 km, ostaviti stvari i brzo se zagrijati. Međutim, apsorpcijska moć garderobe nije bila odgovarajuća, ali to nije omelo trkače, tako da su neki startali i sa više od 10 minuta odmaka. Utrka na 10 km održala se 8:30 dok je start maratona i polumaratona bio u 10:30. Trčalo se dva kruga od 21 km po Ljubljani (http://www.ljubljanskimaraton.si/en/trasa-maraton). Utrku na 10 km završila su 1.861 muškarac i 2427 žena (http://www.ljubljanskimaraton.si/en/trasa-rekreativni-tek). Pobjedio je Blaž Grad (SLO) sa rezultatom 32:26, a od žena je najbolja bila Tanja Žakelj (SLO) koja je otrčala za 38:51.

 

Polumaraton su završile 2064 žene, a najbolja je bila Merenyi Timea (HUN) s rezultatom 1:19:40. Polumaraton je završilo i 73 trkačice iz Hrvatske, od kojih je najbolja bila Valentina Belović iz Varaždina sa rezultatom 1:28:56 i ukupno 8 mjestom. 21 kilometar je uspješno svladalo 4090 trkača, a najbolji je bio Mitja Krevs (SLO) s rezultatom 1:09:20. Od 133 Hrvata koji su završili utrku, najbolji je bio Marijo Evačič s rezultatom 1:16:39, koji je bio 19-ti u ukupnom poretku.

Od prijavljenih 1705 natjecatelja, 42 kilometra je istrčalo njih 1201. Vremenski uvjeti su neke pokolebali, a neke primorali da Ljubljanu ostave za neku drugu godinu i ugodnije temperature. Od 1018 muškaraca koji su prošli kroz cilj najbrže je otrčao Berhanu Shiferaw iz Etiopije za 2:09:40, i sa sobom odnio glavnu nagradu u iznosu 12.000 EUR uvećanu za još 3.000 za vrijeme. Najsporiji trkač je istu stazu trčao 5:44:33. Drugo je pripalo Birhanu Gebru (ETH) 2:11:20, a treći je bio Daniel Chepyegon (UGA) 2:11:49. Ljubljanska 42 kilometra je uspješno završilo i 78 trkača iz Hrvatske, među kojima je najbolji bio Goran Murić iz TK Swibir koji se sa vremenom 2:38:58 plasirao na 15 mjesto u ukupnom poretku. Od žena, maraton je istrčalo njih 183, a najbolja je bila Worknesh Tola iz Etiopije, koja je do cilja došla za 2:30:45. Na drugom mjestu je Ruth Wanjiru (KEN) sa vremenom 2:34:37, a na trećem Aberash Nesga kojoj je za 42 kilometra trebalo 2:35:50. Od 16 hrvatskih trkačica najbolja je bila Marijana Cota iz AK Veteran koja je trčala 3:26:51, te bila 17-ta u ukupnom poretku.

 

Od bubnjeva s pozornice iznad starta, navijače uz stazu, nastupe plesačica na različitim mjestima, vozače i pješake kojima ne smetaju zatvorene cest, do gradonačelnika Ljubljane koji je satima dočekivao trkače i rukovao se sa svima koji su prošli kroz cilj, Ljubljana je svakako pokazala da joj je stalo do trkača, da zna kako ih ugostiti, pružiti im maksimum i u otežanim uvjetima. 

Svima koji ste propustili kataklizmičnu Ljubljanu 2012., preporučamo okušati se 2013., na maratonu koji je prostorno blizu, a po veličini tako daleko od nas.

Svi rezultati: http://www.ljubljanskimaraton.si/en/result/16lm 

Rezultati hrvatskih natjecatelja:

Nike 10km tek - moški

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

62 15811 10M Hrvoje Meštrid M 1983 0:41:39 Triatlon klub Swibir

464 12383 10M Željko Evačid M 1966 0:50:32

1020 15812 10M Darko Narandžid M 1980 0:57:09 Triatlon klub Swibir

1214 16667 10M Nikola Kordid M 1983 0:59:01

1221 15818 10M Tomislav Hecimovic M 1974 0:59:06 Triatlon klub Swibir

1276 16669 10M Edvard Lesnik M 1964 0:59:35

1325 15814 10M Hrvoje Mislovid M 1978 1:00:04 Triatlon klub Swibir

1367 11497 10M Milan Štrk M 1961 1:00:35

1486 12207 10M Miroslav Tikvicki M 1971 1:02:58 SANOFI

1611 16668 10M Aleksandar Gergorid M 1971 1:05:23

1628 15813 10M Marko Miličid M 1979 1:05:49 Triatlon klub Swibir

1769 13012 10M Zeljko Sičaja M 1970 1:09:58 Adidas škola trčanja Zagreb

1826 12604 10M Valerio Opačid M 1966 1:15:38 AV ŠPORT

Nike 10km tek - ženske

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

391 15817 10Z Djurdjica Dulid Matišid Z 1970 0:56:31 Triatlon klub Swibir

656 16666 10Z Nikolina Varga Z 1986 0:59:04

732 10078 10Z Sanda Berženji Z 1975 0:59:38 Adidas škola trčanja, zagreb

794 3457 10Z Katarina Šišmanovid Z 1984 1:00:05

952 12110 10Z Lenka Castaneda Z 1979 1:01:19 ZRINSKI NOVATEC

969 10529 10Z Nikolina Cvitanovid Z 1983 1:01:27 adidas škola trčanja 2012

1041 10092 10Z Tajana Korkut Z 1977 1:01:55 Adidas škola trčanja 

1062 10077 10Z Jelena Boškovid Z 1981 1:02:04 adidas škola trčanja

1431 10142 10Z Anamarija Semialjac Z 1978 1:04:45

1586 12484 10Z Ivana Bulat Z 1982 1:05:57 Intesa Sanpaolo Group R.

1612 12209 10Z Melita Fot Z 1969 1:06:09 Adidas škola trčanja

2099 3396 10Z Marina Bonaiuto Z 1983 1:11:12

2224 12957 10Z Ivana Dorid Z 1983 1:14:03

2265 16663 10Z Ana Jelušid Z 1988 1:15:25

2271 12601 10Z Višnja Ivanovid Opačid Z 1965 1:15:37 AV ŠPORT

2275 11065 10Z Nevenka Kocijančid Z 1960 1:15:42

2307 12364 10Z Karmela Tikvicki Z 1975 1:16:36 SANOFI

 

Polmaraton - moški

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

19 5422 21MD Marijo Evačid M 1972 1:16:37 Križevci

41 8712 21MA Matija Krivec M 1991 1:18:35 Triatlon klub Swibir

73 4724 21MD Zoran Jozid M 1970 1:20:44 AK ŽUMBERAK

86 9888 21MD Đani Likar M 1972 1:21:55

96 9839 21MC Zoran Poznanovid M 1975 1:22:31 AK Agram

98 4829 21MB Mario Perid M 1981 1:22:42 MK Marjan Split

137 1092 21MD Goran Pongračid M 1969 1:24:13 TK Marathon 95 - Varaždin

144 5520 21MC Siniša Kovač M 1974 1:24:30 AK ŽUMBERAK

159 4729 21MD Darko Radid M 1972 1:24:55 AK ŽUMBERAK

176 2723 21MB Teo Sintid M 1978 1:25:26 cres

200 9913 21MA Bojan Stojnid M 1989 1:26:00 Triatlon klub Zagreb

219 7773 21MC Srđan Božid M 1977 1:26:39 SD Trickeri Pazin

235 3480 21MC Krešimir Gašparid M 1975 1:27:09

270 4723 21MF Branko Cikojevid M 1961 1:27:58 AK ŽUMBERAK

333 7307 21MD Ivan Čorba M 1969 1:29:17 TK Marathon 95 - Varaždin

368 4761 21MC Davor Damjanovid M 1975 1:30:01 T.K.PETRINJA

458 3412 21MB Nikola Orlic M 1982 1:32:08 Individual

512 5496 21MA Karlo Jurec M 1987 1:33:15 Triatlon klub 042 Varaždin

539 1096 21MF Branko Dušak M 1961 1:33:34 TK Marathon 95 - Varaždin

546 9844 21MC Toni Kosnjak M 1976 1:33:41 MK  MARJAN

584 7305 21MB Branko Levanid M 1981 1:34:15 TK Marathon 95 - Varaždin

761 9922 21MC Michele Dinelli M 1975 1:36:16 Atletica Gorizia

781 7777 21MC Sandi Lukšid M 1975 1:36:34 SD Trickeri Pazin

813 7306 21MD Hrvoje Zebid M 1971 1:37:00 TK Marathon 95 - Varaždin

825 2786 21MB Tomislav Belosic M 1982 1:37:11 AK Sljeme

845 3680 21MA Mario Radosevic M 1989 1:37:22

883 7304 21ME Dražen Vrček M 1965 1:37:43 TK Marathon 95 - Varaždin

901 7778 21MA Andrija Lukež M 1983 1:38:01 SD Trickeri Pazin

1078 764 21MA Hrvoje Huzanid M 1984 1:40:08 Brooks running team

1101 281 21MA Ivo Sluganovic M 1989 1:40:17

1108 7772 21MD Ivan Lončar M 1971 1:40:21 SD Trickeri Pazin

1125 3117 21MB Andrej Svetlicic M 1982 1:40:34 Individual

1162 2311 21MB Goran Vrus M 1980 1:40:52 TK Swibir

1252 1369 21MB Vladimir Koncar M 1978 1:41:47 AK Sljeme

1267 8709 21ME Goran Jakovac M 1963 1:41:53 Triatlon klub Swibir

1271 4679 21ME Damir Lovrekovic M 1966 1:41:56

1273 1545 21MD Boris Nago M 1972 1:41:57 TEAM FRIENDS

1273 1546 21MA Davor Blaževid M 1984 1:41:57 TEAM FRIENDS

1298 5473 21MF Giancarlo Di Marco M 1961 1:42:11

1382 9867 21MA Ivan Rnjak M 1989 1:43:07 DSR ULJANIK- PULA

1384 9877 21ME Milovan Gužvid M 1964 1:43:08 DSR ULJANIK- PULA

1388 9871 21MI Mirsad Gerzid M 1947 1:43:09 DSR ULJANIK- PULA

1390 7809 21MD Tomislav Caric M 1970 1:43:10 Run4Fun

1407 4156 21MC Sasa Ilic M 1977 1:43:19

1411 8635 21MC Martin Pekic M 1975 1:43:21 AK Sljeme

1434 9866 21MF Željko Ikovid M 1961 1:43:34 DSR ULJANIK- PULA

1453 5659 21MB Andrej Vadlja M 1978 1:43:40

1469 4715 21MB Dejan Brkid M 1981 1:43:53 GAK Glina

1485 2740 21MB Karlo Fabijanid M 1982 1:43:59 triatlon klub Triton

1490 2993 21MB Krešimir Zubčid M 1980 1:44:01 Ski klub Sljeme-Zagreb

1507 8628 21MB Dubravko Sever M 1981 1:44:08 AK Sljeme

1512 7774 21MC Emanuel Radolovid M 1976 1:44:10 SD Trickeri Pazin

1620 493 21MB Ozren Potkonjak M 1980 1:45:05

1639 4827 21MA Daniel Roša M 1983 1:45:17

1652 8704 21MB Juraj Urbanke M 1982 1:45:22 Triatlon klub Swibir

1654 8641 21MA Karlo Malosevac M 1996 1:45:23 AK Sljeme

1657 5161 21MC Danijel Turek M 1975 1:45:25 Triatlon klub Međimurje 

1686 1344 21MF Dragan Jankovic M 1961 1:45:41 AK Sljeme

1731 8648 21MD Željko Šaronja M 1969 1:46:04 AK Sljeme

1749 6097 21ME Felix Guerin M 1967 1:46:18

1762 3152 21MA Igor Krnid M 1983 1:46:24

1782 3461 21MC Alex Gulta M 1976 1:46:36 Sveta Helena

1805 8703 21MB Ivan Andrišek M 1981 1:46:45 Triatlon klub Swibir

1816 2774 21MA Nikola Sluganovic M 1990 1:46:52

1902 4984 21MC Silvije Nosid M 1973 1:47:38 adidas škola trčanja

1912 8629 21MA Aldo Zelen M 1984 1:47:41 AK Sljeme

1995 5226 21MB Vlaho Jemin M 1979 1:48:20 VU Danče

2043 5730 21MB Nikola Vulic M 1978 1:48:53

2085 9917 21MB Filip Rosandid M 1982 1:49:14 TK Zagreb

2164 3138 21MB Aljoša Matulid M 1982 1:49:48 TK Triton

2171 5648 21MC Tondi Puljiz M 1973 1:49:51 indivividualac

2230 5560 21MD Mirko Milardovid M 1968 1:50:21 Intesa Sanpaolo Group R.

2299 8722 21ME Mario Vukelid M 1967 1:51:03 Triatlon klub Swibir

2471 8643 21MC Andrej Cigoj M 1975 1:52:38 AK Sljeme

2565 5564 21ME Alberto Barroero M 1964 1:53:31 Intesa Sanpaolo Group R.

2631 8623 21MB Damir Leskovsek M 1981 1:54:05 AK Sljeme

2631 8624 21MD Andrija Pecaric M 1972 1:54:05 AK Sljeme

2659 7811 21MD Zlatko Zlomislic M 1972 1:54:22 Run4Fun

2691 8707 21MB Stjepan Buljat M 1981 1:54:47 Triatlon klub Swibir

2692 9872 21MG Andrej Lazar M 1955 1:54:48 DSR ULJANIK- PULA

2766 4696 21MB Nikola Cvitaš M 1982 1:55:27 Studio 17

2824 9880 21ME Vaso Vulin M 1966 1:55:55 DSR ULJANIK- PULA

2860 1370 21MC Krunoslav Simanovic M 1977 1:56:21 AK Sljeme

2921 9821 21MC Nedeljko Vareskic M 1977 1:56:58 adidas škola trčanja

2925 8617 21MB Mario Franceski M 1980 1:57:00 AK Sljeme

2925 8706 21MB Igor Rajnpreht M 1981 1:57:00 Triatlon klub Swibir

2939 1373 21MC Danijel Gulin M 1974 1:57:13 AK Sljeme

2978 5325 21MB Zoran Mrkailo M 1980 1:57:38 VU Danče

2980 5222 21MB Pero Gvozdenica M 1978 1:57:39 VU Danče

3006 59 21MG Zeljko Buban M 1957 1:57:543039

680 21MG Ivan Čotra M 1956 1:58:17

3056 6150 21MD Bojan Poljičak M 1968 1:58:29

3110 8626 21MH Fran Malinaric M 1952 1:59:03 AK Sljeme

3156 3190 21MD Roberto Tomich M 1968 1:59:34 AK Lošinj

3166 9849 21MC Stjepan Jelica M 1973 1:59:44 AK MARATON VUKOVAR

3197 3355 21MA Marko Salopek M 1989 2:00:02

3215 7810 21MD Inoslav Blazekovic M 1968 2:00:13 Run4Fun

3215 7812 21MF Vjekoslav Stambuk M 1959 2:00:13 Run4Fun

3231 2581 21MD Tomislav Harapin M 1968 2:00:23

3249 8724 21MD Ozren Jakovac M 1968 2:00:39 Triatlon klub Swibir

3262 5695 21MH Ivan Čuljat M 1948 2:00:49 AK-VETERAN

3264 8633 21MB Ivan Blaic M 1978 2:00:51 AK Sljeme

3297 1357 21MI Nedeljko Kopajtic M 1947 2:01:13 AK Sljeme

3300 5044 21MA Danijel Filipovid M 1985 2:01:16 TK Zrinski

3304 5023 21MA Anto Jelavid M 1984 2:01:17 Triathlon team Zrinski NOVATEC

3307 7300 21MI Stjepan Bernat M 1944 2:01:20 TK Marathon 95 - Varaždin

3368 4777 21MG Božidar Željezid M 1953 2:02:22 Marathon 95 Varaždin

3373 5561 21MC Hrvoje Bujanovic M 1973 2:02:26 Intesa Sanpaolo Group R.

3385 8720 21MB Hrovje Šolc M 1979 2:02:38 Triatlon klub Swibir

3389 3642 21MC Miroslav Vranid M 1977 2:02:41 TK Swibir

3473 8647 21MI Safet Cucuk M 1946 2:04:07 AK Sljeme

3491 5836 21MD Ivan Milid M 1969 2:04:27

3571 4730 21MD Dalibor Delid M 1972 2:05:57

3621 8618 21MA Matija Kruc M 1989 2:07:00 AK Sljeme

3624 4940 21MC Marko Zita M 1977 2:07:04 TK Swibir

3634 663 21MF Predrag Lekid M 1959 2:07:19 Kastav Maraton

3672 7784 21MC Tomislav Čubrid M 1973 2:08:25 SD Trickeri Pazin

3685 8640 21ME Dragan Malosevac M 1967 2:08:54 AK Sljeme

3730 4727 21ME Vitomir Spasovid M 1964 2:10:01

3800 3430 21MA Dejan Pavkovid M 1989 2:12:15

3807 5011 21MB Goran Todorov M 1978 2:12:23 Ak Maratonjare Kutina

3808 5028 21MC Josip Pezid M 1973 2:12:24 Ak Maratonjare Kutina

3808 5029 21MC Tomislav Lukid M 1976 2:12:24 Ak Maratonjare Kutina

3813 5031 21MD Ivica Kralj M 1972 2:12:26 Ak Maratonjare Kutina

3815 5030 21MC Marko Birač M 1976 2:12:27 Ak Maratonjare Kutina

3852 5123 21MB Djuro Mileusnic M 1982 2:14:30 Triatlon klub Zrinski Novatec

3869 4678 21MG Vlatko Kajapi M 1955 2:15:01 AK Maraton Kastav

3906 5076 21MA Goran Peid M 1985 2:16:41 Triatlon team Zrinski Novatec

4002 9874 21MJ Josip Nadenič M 1933 2:24:48 DSR ULJANIK- PULA

4012 3756 21MA Nikola Mamula M 1989 2:26:38 MK Umag

4016 8621 21MB Zoran Filipovic M 1980 2:27:26 AK Sljeme

4027 299 21MA Siniša Keco M 1985 2:29:16 Triathlon team Zrinski NOVATEC

4041 5116 21MA Matej Kajinic M 1991 2:31:50 TK Zrinski Novatec

5240 21MA Mario Hojvan M 1986 DNF Ak Maratonjare Kutina

8710 21MA Ivan Jakovac M 1994 DNF Triatlon klub Swibir

 

Polmaraton - ženske

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

8 7309 21ZA Valentina Belovid Z 1990 1:28:56 TK Marathon 95 - Varaždin

22 8713 21ZA Martina Ilijanid Z 1983 1:32:40 Triatlon klub Swibir

27 7310 21ZA Jasmina Ilijaš Z 1988 1:33:39 TK Marathon 95 - Varaždin

29 7308 21ZC Valentina Županid Z 1975 1:34:21 TK Marathon 95 - Varaždin

40 8714 21ZA Nikolina Ilijanid Z 1983 1:36:40 Triatlon klub Swibir

46 6096 21ZB Jasna Guerin Z 1982 1:37:09

97 8718 21ZC Kristina Škevin Z 1973 1:41:31 Triatlon klub Swibir

122 7303 21ZD Lidija Botid Z 1969 1:42:59 TK Marathon 95 - Varaždin

142 8627 21ZA Mirjana Kolac Z 1983 1:44:09 AK Sljeme

151 9876 21ZE Mika Jeličid Radolovid Z 1966 1:44:32 DSR ULJANIK- PULA

174 5134 21ZB Jelena Sekelj Z 1980 1:45:25 TRIATLON KLUB 042

198 8620 21ZA Valentina Valjak Z 1988 1:46:15 AK Sljeme

212 2453 21ZB Gordana Bralic Z 1980 1:46:43 AK Zagreb Ulix

244 9873 21ZA Ivana Miloševid Z 1983 1:47:45 DSR ULJANIK- PULA

247 4728 21ZE Danica Juričid Spasovid Z 1967 1:47:49 AK VETERAN

309 3189 21ZD Patricija Tomich Z 1971 1:49:34 AK LOŠINJ

367 8715 21ZB Sanda Brumen Z 1978 1:51:10 Triatlon klub Swibir

376 7301 21ZA Iva Friščid Z 1994 1:51:25 TK Marathon 95 - Varaždin

427 597 21ZB Mihaela Harapin Z 1978 1:52:15 AK Sljeme

427 8638 21ZD Lidija Skec Z 1970 1:52:15 AK Sljeme

440 8639 21ZB Nina Tišlerid Z 1982 1:52:28 AK Sljeme

454 9878 21ZD Rada Jeličid Z 1968 1:52:37 DSR ULJANIK- PULA

552 8642 21ZB Iva Lukinic Z 1979 1:54:16 AK Sljeme

576 8702 21ZB Ivana Ilid-meštrid Z 1982 1:54:39 Triatlon klub Swibir

593 9791 21ZB Snježana Beronja Z 1981 1:54:57 bananica.com

602 8637 21ZD Bozena Sucic Z 1970 1:55:07 AK Sljeme

608 8622 21ZC Sandra Ferencak Z 1973 1:55:11 AK Sljeme

672 8721 21ZB Dora Debeljak Z 1978 1:56:06 Triatlon klub Swibir

738 9814 21ZB Andreja Rozic Z 1979 1:57:05

746 4886 21ZC Larisa Prenc Z 1974 1:57:18

749 5337 21ZA Slavica Serdar Z 1985 1:57:22 USI-Graz

755 5149 21ZE Dijana Rabar Z 1963 1:57:29

775 2763 21ZA Roberta Gržetid Z 1988 1:57:51 Adidas škola trčanja

789 7782 21ZC Katarina Obrovac Z 1977 1:57:59 SD Trickeri Pazin

791 7780 21ZC Kristina Jurid Z 1973 1:58:00 SD Trickeri Pazin

812 5579 21ZA Lana Lijid Z 1983 1:58:15

833 9870 21ZD Erin Massey Z 1971 1:58:33

861 8619 21ZC Elza Bozic Z 1974 1:59:00 AK Sljeme

878 3151 21ZA Ana Željezid Z 1989 1:59:11 AK Veteran Zagreb

904 9856 21ZB Helena Grgurevid Z 1979 1:59:29 AK Veteran

953 255 21ZD Ranka Šimid Z 1968 2:00:17 AK Šibenik

954 7781 21ZB Nataša Pamid Z 1978 2:00:18 SD Trickeri Pazin

966 8630 21ZC Vanja Palic Z 1977 2:00:28 AK Sljeme

972 2857 21ZB Vanja Matoševid Z 1979 2:00:31

1035 3489 21ZB Martina Putar Z 1980 2:01:34

1061 3139 21ZB Ana Troskot Z 1981 2:01:58 TK Triton

1116 8719 21ZB Marija Maslovar Z 1980 2:03:00 Triatlon klub Swibir

1121 9911 21ZA Renata Bracun Z 1985 2:03:07 AK Sljeme

1173 3463 21ZF Sonja Šmitran Z 1958 2:04:05 Sveta Helena

1295 3656 21ZD Ivana Brozovid Z 1970 2:06:22

1367 9791 21ZC Helena Hreljac Z 1977 2:07:41 bananica.com

1552 8649 21ZD Andrea Šaronja Z 1971 2:11:49 AK Sljeme

1608 3972 21ZD Danijela Tomiek Z 1970 2:13:00 AK Sljeme

1635 2927 21ZE Sandra Bosnid Z 1966 2:13:46 AK Šibenik

1637 9813 21ZA Sandra Mofardin Z 1984 2:13:47

1692 3116 21ZA Lea Popovid Z 1988 2:15:24

1712 5276 21ZC Kristinka Vinkovid Z 1974 2:16:00

1713 5464 21ZE Suzana Zuzic Z 1967 2:16:01

1718 8625 21ZD Adrijana Strnad Z 1968 2:16:19 AK Sljeme

1729 5077 21ZB Blanka Turza Z 1978 2:16:40 Triatlon team Zrinski Novatec

1761 8708 21ZD Lucija Novakovid Z 1972 2:17:33 Triatlon klub Swibir

1785 9817 21ZC Kristina Puniš Z 1975 2:18:30

1795 4907 21ZD Jasminka Novina Z 1970 2:19:04

1902 3967 21ZG Ivanka Buban Z 1954 2:25:15

1917 8616 21ZE Zana Rajic Z 1964 2:26:37 AK Sljeme

1940 8716 21ZB Ivana Perisa Z 1982 2:28:17 Triatlon klub Swibir

1956 4575 21ZB Tihana Mikša Z 1982 2:29:56

1993 8717 21ZB Marta Kaleb Z 1982 2:33:38 Triatlon klub Swibir

2008 4488 21ZB Anja Majnaric Z 1982 2:35:39

2012 2686 21ZB Irena Kučiš Tomažin Z 1981 2:36:22

2020 3292 21ZG Antica Vidulin Z 1955 2:38:44

2055 9742 21ZA Irena Greblo Z 1985 2:55:19

2059 8634 21ZC Mihaela Mihelko Z 1974 3:01:19 AK Sljeme

 

Maraton - moški

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

15 1401 42MB Goran Murid M 1980 2:38:58 Triatlon klub Swibir

27 1660 42MC Renato Pomahač M 1974 2:45:15

77 1102 42ME Djuro Komlenovid M 1966 3:01:04 TK Marathon 95 - Varaždin

93 330 42MC Dubravko Ferberuš M 1974 3:06:33 AK Vrbovec

147 1360 42MF Zeljko Bradaric M 1961 3:14:36 AK Sljeme

164 1105 42MD Saša Moslavac M 1968 3:16:59 TK Marathon 95 - Varaždin

186 1399 42MA Vladimir Žic M 1985 3:19:12 Triatlon klub Swibir

196 1645 42MC Goran Mileusnid M 1975 3:19:44

212 209 42MG Franjo Lončar M 1954 3:20:59 AK Veteran Zagreb

218 836 42MB Mladen Jurid M 1978 3:21:47

225 4756 42MB Zoran Grahovac M 1981 3:22:17

228 144 42MD Stjepko Jančijev M 1969 3:22:27 AK Sljeme

237 1618 42MC Đuro Kraguljac M 1973 3:23:26 AK Maraton Vukovar

262 397 42MF Oliver Bosnid M 1962 3:25:55 AK Šibenik

279 474 42MB Zlatko Parad M 1978 3:27:03 MK MARJAN - SPLIT

279 1094 42MC Sredko Vrček M 1977 3:27:03 TK Marathon 95 - Varaždin

290 1626 42MF Damir Mateis M 1961 3:27:53 DSR ULJANIK- PULA

297 767 42MC Nenad Zecevic M 1975 3:28:23 -

330 1625 42ME Branko Vozila M 1966 3:30:13 DSR ULJANIK- PULA

334 775 42ME Željko Grgec M 1966 3:30:26

344 548 42ME Mishel Markovid M 1967 3:31:23 MK Marjan

380 1103 42MC Leonid Čimbur M 1974 3:33:44 TK Marathon 95 - Varaždin

394 1095 42MD Davor Đurinid M 1968 3:34:49 TK Marathon 95 - Varaždin

397 104 42MC Ivan Posinjak M 1974 3:35:03 AK Sljeme

402 1104 42MF Petar Barid M 1959 3:35:22 TK Marathon 95 - Varaždin

404 504 42ME Dario Kučid M 1965 3:35:38 MK Marjan

420 301 42MC Ante Vuko M 1974 3:37:27 MK MARJAN

423 219 42MC Ivan Mučnjak M 1973 3:37:42 UPRI Gelender

430 341 42MD Mladen Levacic M 1970 3:38:11 Maraton Klub Marjan

432 1544 42MC Igor Mogoroš M 1976 3:38:16 TEAM FRIENDS

441 1347 42ME Zeljko Dugic M 1966 3:38:50 AK Sljeme

441 1368 42MC Dorian Ivančid M 1977 3:38:50 AK Sljeme

447 1089 42ME Vjeran Friščid M 1965 3:39:31 TK Marathon 95 - Varaždin

461 1093 42MC Hrvoje Mendaš M 1977 3:40:40 TK Marathon 95 - Varaždin

492 661 42MD Marin Galic M 1972 3:42:58 AK Agram

507 1356 42MB Vedran Benovic M 1980 3:44:28 AK Sljeme

509 1353 42MC Ranko Goronja M 1977 3:44:33 AK Sljeme

510 251 42MB Robert Bernat M 1982 3:44:48 AK Sljeme

516 673 42MD Ivan Kapov M 1970 3:45:23 Individual

531 1349 42MB Drazen Krajcar M 1978 3:46:07 AK Sljeme

533 1400 42MD Dalibor Fuštar M 1970 3:46:16 Triatlon klub Swibir

541 1617 42MA Domagoj Šeremet M 1989 3:46:47 AK Maraton Vukovar

547 1631 42ME Damir Maksimovid M 1966 3:47:12

554 1354 42MD Slaven Dobric M 1971 3:47:34 AK Sljeme

557 1619 42MH Nikola Petkovid M 1952 3:47:43 A.K. Maraton Vukovar

561 1090 42MG Antun Beloševid M 1955 3:48:02 TK Marathon 95 - Varaždin

590 1355 42MC Amir Kulenovic M 1976 3:49:10 AK Sljeme

598 1627 42ME Nenad Jankovid M 1963 3:49:54 DSR ULJANIK- PULA

601 1091 42ME Mido Duspara M 1966 3:50:01 TK Marathon 95 - Varaždin

620 711 42MH Dubravko Milid M 1952 3:50:40 AK Veteran

666 1097 42MG Dragoljub Tomid M 1953 3:53:39 TK Marathon 95 - Varaždin

688 1371 42MC Davor Videk M 1973 3:54:45 AK Sljeme

708 1101 42MF Milorad Romčevid M 1960 3:56:27 TK Marathon 95 - Varaždin

731 375 42ME Igor Podhraški M 1964 3:58:13

750 229 42MA Miroslav Drobina M 1985 3:59:37 AK Maraton Vukovar

765 1561 42MD Dragan Trivanovid M 1968 4:00:34

774 1621 42MC Antonio Pejak M 1977 4:01:05 AK Veteran

789 273 42MF Mladen Čižid M 1961 4:02:49 AK Veteran

830 724 42MA Rino Družeta M 1983 4:07:28

832 1636 42MC Nino Burek M 1973 4:07:49 AK Stubica

841 234 42MC Matko Reder M 1976 4:08:59

855 1363 42MC Alen Zelenika M 1977 4:10:52 AK Sljeme

868 269 42MD Mladen Erceg M 1970 4:13:08

868 659 42ME Damir Adzaga M 1965 4:13:08 ind.

872 791 42MF Perica Hrnjak M 1962 4:13:36

891 664 42MH Josip Jahn M 1949 4:16:10 KCBT Bribir 1288

908 811 42MC Andrej Jelavid M 1974 4:19:22 none

929 1348 42MC Dario Hlupic M 1976 4:24:34 AK Sljeme

933 8644 42MD Željko Matid M 1969 4:25:02

937 1593 42MA Ivan Bužanid M 1983 4:25:51 Valamar

939 1365 42ME Tihomir Doric M 1965 4:26:15 AK Sljeme

949 1099 42MG Juraj Evačid M 1954 4:29:41 TK Marathon 95 - Varaždin

970 1366 42MA Anđelko Kecman M 1989 4:34:29 AK Sljeme

972 805 42MC Gordan Hajdinid M 1975 4:35:34 -

1001 1377 42MD Alen Spoljar M 1970 4:49:19 AK Sljeme

1010 1345 42MC Goran Kovačid M 1974 4:52:14 AK Sljeme

1011 274 42MG Davor Senjanovid M 1954 4:55:29 AK Sljeme

1014 202 42ME Berislav Devčid M 1966 4:58:04 A.K. Veteran, Zagreb

534 42MA Srđan Latinovid M 1988 DNF Maraton klub Marjan

 

Maraton - ženske 

Rang Št. Kat. Ime Priimek Spol LR Rezultat Klub

17 716 42ZD Marijana Cota Z 1972 3:26:51 AK Veteran

22 1367 42ZC Veronika Jurisic Z 1977 3:29:46 AK Sljeme

53 1361 42ZB Jelena Brezak Z 1981 3:44:28 AK Sljeme

54 1358 42ZB Paula Vrdoljak Z 1981 3:45:08 AK Sljeme

58 1352 42ZB Ingrid Nikolesic Z 1982 3:46:46 AK Sljeme

60 1630 42ZC Radmila Maksimovid Z 1974 3:47:12 AK Šibenik

61 693 42ZA Maja Urban Z 1985 3:47:20

67 1616 42ZB Milena Macan Z 1979 3:49:34

80 662 42ZA Kristina Stefanac Z 1984 3:53:40 AK Agram

93 1100 42ZC Karla Čovid Z 1977 3:57:56 TK Marathon 95 - Varaždin

96 1375 42ZA Marijana Bojic Z 1991 3:58:19 AK Sljeme

104 1351 42ZC Petra Herceg Z 1974 4:02:05 AK Sljeme

129 1372 42ZB Iva Matina Z 1982 4:12:50 AK Sljeme

136 1374 42ZB Sandra Regvar Z 1979 4:15:58 AK Sljeme

149 717 42ZD Mirela Malovid Vassung Z 1971 4:24:45 SCMK

182 1637 42ZB Jasmina Burek Z 1980 5:07:20 AK Stubica

822 42ZC Katica Rumbocic Z 1976 DNF Intesa Sanpaolo Group R. 

 
KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
Adventure Sport Portal on Facebook

ZADNJE SA FORUMA

ZADNJI KOMENTARI







AS Forum!

MARKETING

Rubrike

Mi na Adventure Sport portalu želimo svijet učiniti boljim mjestom za život!
Animus 2005. Sva prava pridržana. Članci i fotografije u vlasništvu su Adventure Sport Portala, osim ako nije drukčije naznačeno. Stavovi autora članaka nisu nužno i stavovi uredništva. Ne preuzimamo odgovornost za moguću izravnu ili neizravnu ozljedu ili štetu proizašlu iz sadržaja na Adventure Sport Portalu.