Pordenone:: Naši vatreni kotači brzi, brži, najbrži...
(Rejting 0 od 5)
Inline skating
Autor: Luka Markić
Utorak, 09 Lipanj 2009 03:37
Najveći uspjeh doživjela je Anamarija Pecar, KK Vatreni Kotači, Zagreb, koja je osvojivši drugo mjesto preuzela vodeću poziciju u ukupnom poretku u konkurenciji kadetinja. Naša seniorka Vanja Pušnik, KK Split, pobjedila je u svojoj kategoriji i još više učvrstila svoju vodeću poziciju u ukupnom poretku.
Inline kupovi su etapne cestovne utrke u disciplini maraton (42 kilometra), ali je dopušteno i odstupanje u dužini trase. Takoder i kadeti (do 15 godina) nastupaju na ovakvim natjecanjima, ali oni voze polumaraton (21 kilometar).

Talijanski inline kup ima 7 kola i 3. kolo održano je u Pordenoneu, gdje je nastupilo preko 250 rolera. Trasa je bila kružna i dosta zahtjevna s jednim dugim usponom od 3 kilometra.

U konkurenciji kadeta nastupili su Sven Skec i Martin Kolenc, oba iz KK Vatreni Kotači, Zagreb i osvojili 6 i 7. Mjesto. Fran Urban osvojio je 21. mjesto.

Naš stariji senior u kategoriji +50, Silvio Mrkša, osvojio je 7. mjesto i sada je 6. u ukupnom poretku.

Luka Markić osvojio je 12. mjesto u svojoj kategoriji i trenutno je 8. u ukupnom poretku.

Sada nastupa pauza u nacionalnim kupovima jer u brzinskom rolanju sada počinju pripreme i kontinentalna i Svjetska prvenstva, nastavak nacionalnih kupova je krajem kolovoza.

KOMENTIRATI MOGU SAMO PRIJAVLJENI KORISNICI, PRIJAVITE SE ILI REGISTRIRAJTE!
Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)