MTB orijentacija
Mika i Tuomo najbolji svjetski MTB orijentacionisti
Autor Petar Strmečki
Subota, 15 Srpanj 2006 16:50
U Finskoj na svjetskom prvenstvu u MTB orijentaciji, 9. srpnja vozile su se kvalifikacijske utrke za ulazak u finale na duge staze. Od naših nastupio je samo Bero. Bio je u prvoj grupi i osvojio odlično 20 do 24 mjesto i od plasmana u finale zaostao manje od 10min. No sigurno mu je …

Podijeli ovaj članak (google, twitter, facebook...)
Veliko MTB-o finale u Bjelovaru
Autor Chris Nikolić
Utorak, 04 Srpanj 2006 14:33
Na MTB-o utrci održanoj ovoga vikenda u Bjelovaru staze su bile brze, po relativno suhom terenu i voznim putevima. Startalo je 29 natjecatelja, i isto toliko završilo stazu.

Bjelovarska MTB orijentacija
Autor Adventure Sport Team
Petak, 30 Lipanj 2006 11:00
Dan prije početka trke teren na kojem se vozi je, usprkos sušama, i dalje mjestimočno blatnjav. Zadnje pripreme se rade, a dužine su (optimalne varijante) za seniore 12 km, za seniorke 10 km, a za open (kao i veterani i veteranke) oko 7.5 km.